Sportowca ogranicza tylko głowa - Inne Spacery z dźwiękami odc. 3

PODCAST-3-fitzgerald-jak-bardzo-tego-chcesz

W wywiadzie Matt Fitzgerald przekonuje, że sportowy trening umysłu można przeprowadzić wszędzie - nawet w biurze, podczas pracy. A to właśnie umysł bardziej odpowiada za nasze wyniki niż mięśnie.

Jak schudnąć? Pograj z apetytem

jak-schudnac

Chcesz schudnąć lub wypracować wagę startową? Próby głodzenia się lub radykalne ogranicze ilości spożywanego jedzenia są na nic. Rozegraj to inaczej.

Galen Rupp a sprawa polska

galen rupp orgnonlivecom2

W magazynie Bieganie Marcin Nagórek przekonuje, że amerykańskie książki o treningu do maratonu są Polakom nieprzydatne. Brązowy medal w maratonie amerykanina na igrzyskach w Rio to tylko jeden z argumentów za tym, że Marcin Nagórek jest w błędzie.

Inne Spacery z dźwiękami, odc. 2

triathlon matt fitzgerald

Matt Fitzgerald udziela wskazówek, jak przygotować się do triathlonu i jak korzystać z jego książki "Triathlon. Plany treningowe". 

Inne Spacery z dźwiękami, cz. 1

krystian walczak podcast inne spacery

Jak przygotować się do triathlonu na dystansie 1/4 Ironmana, wykonując niewielki objętościowo, ale nakierowany specjalistycznie trening. Wywiad z Krystianem Walczakiem.

Tempo jest w oddechu

luzerna bartosz-olszewski-m

Gdy polecam książkę o bieganiu, to właśnie Danielsa. Jeśli ktoś chce rzeczywiście trenować bieganie, nie może lepiej trafić - mówi Bartosz Olszewski, jeden z czołowych polskich biegaczy amatorów, z życiówką w maratonie 2:25.