"Przetrwałem Afganistan" w Konflikty.pl

Portal internetowy Konflikty.pl opublikował recenzję książki "Przetrwałem Afganistan".

"Dawno się tak nie rozpisałem na temat jednej książki. Świadczy to, że naprawdę mamy do czynienia z tytułem, na który warto zwrócić uwagę. Zatem – do księgarń!" - pisze Maciej Hypś.

"Delta Force" w Polsce Zbrojnej

pl_zb_oklad_01Tygodnik "Polska Zbrojna" w numerze 27 z 4 lipca 2010 publikuje recenzję ksiązki "Delta Force" wydanej nakładem Innych Spacerów.

"Milion nabojów wystrzelonych przez kompanię w dwa miesiące świadczy o lenistwie żołnierzy. Po treningach na strzelmnicy muszą mieć oni odciski na palcach".

 

"Bieganie metodą Danielsa" - recenzja w czasopiśmie Sport Wyczynowy

sport_wyczynowy"To bardzo dobra książka dla miłośników biegów dystansowych poszukujących wiedzy o bieganiu. (...) Nosi charakter poradnika przeznaczonego dla tych osób, które pragną uprawiać biegi dystansowe, ale w taki sposób, który dawałby przyjemność z samego biegania, oraz satysfakcję z treningu i z osiągnięć" - pisze Tadeusz Baranowski w czasopiśmie "Sport Wyczynowy".

„Przetrwałem Afganistan" w Komandosie

komandos_w

Militarny Magazyn Specjalny Komandos w numerze 5/2010 zamieszcza recenzję książki „Przetrwałem Afganistan" opublikowanej nakładem wydawnictwa Inne Spacery.

Recenzent magazynu podkreśla, że książka "ukazuje psychikę i motywacje ludzi, którzy gotowi są znieść najcięższy trening, aby należeć do elity komandosów".

 

"Przetrwałem Afganistan" - Tylko śmierć

Portal internetowy Zbrojni.pl opublikował recenzję książki "Przetrwałem Afganistan".

"To instruktaż dla młodych Amerykanów zainteresowanych ciężką służbą w formacjach specjalnych – jednych wystraszy, innych zmotywuje".