Warunki sprzedaży w księgarni internetowej


Obowiązują przy zawieraniu transakcji zakupu książek między Wydawnictwem Inne Spacery (Sembrador) a Zamawiającymi książkę z zamiarem używania, a nie do dalszej odsprzedaży w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

I. Postanowienia ogólne

II. Realizacja zamówienia

  1. Przelewem na rachunek bankowy. Numer rachunku dostępny jest na witrynie internetowej w miejscu KONTAKT.Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe wydawnictwa.
  2. Przelewem za pośrednictwem systemu płatności DotPay. Zamawiający dokonuje przelewu on-line poprzez system transakcyjny pośrednika – frimę DotPay. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu wpłaty na konto wydawnictwa w systemie transakcyjnym DotPay. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. 
    Logo_Dotpay_147x56

III. Gwarancja, rękojmia i zwrot towaru.

IV.Informacje o nowościach i promocjach

W momencie złożenia zamówienia, Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Zamawiający może w każdej chwili zastrzec prawo przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych wysyłając informację pocztą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 0790 407 427

V. Prawa autorskie

Kopiowanie, reprodukowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji zawartych w tym dokumencie w formie elektronicznej, mechanicznej czy jakiejkolwiek innej bez zgody wydawcy jest zabronione i podlega ochronie prawa autorskiego.

VI. Warunki sprzedaży w okresie przedświątecznym

Wydawnictwo Inne Spacery realizuje zamówienia klientów złożone na stronie wydawnictwa za pośrednictwem Poczty Polskiej. W okresie przedświątecznym poczta może wydłużyć dostarczenie przesyłki ponad standardowo podawany czas. Wydawnictwo nie ma wpływu na czas doręczenia przesyłki.

Jeśli chcecie Państwo otrzymać swoje zamówienie przed 24 grudnia, uprzejmie prosimy o składanie zamówień nie później niż 15 grudnia. Po tym terminie wydawnictwo nie może zagwarantować, że przesyłka trafi do Państwa przed 24 grudnia.