Zakład o TRITORT / odc. 1

ODC1

Dwóch triathlonistów z końca stawki założyło się o to "kto kogo" w przyszłym roku podczas triathlonu w Ślesinie. Śledź ich zmagania.

Obaj wystartowali w tegorocznym triathlonie w ramach cyklu Garmin Iron Triathlon w Ślesinie.

Dystans 1/4 Ironmana pokonali, plasując się w drugiej połowie stawki. Na mecie dzieliło ich 21 minut. Tuż za metą, wkrótce po zakończeniu zawodów, powstał pomysł zakładu: za rok w tym samym miejscu. Wygra lepszy.

Kto?
Jakub Karp, właściciel wydaniwctwa Inne Spacery. Ma za sobą 8 startów na dystansie 1/4 Ironmana, zaliczył również zawody 1/2 Ironmana. Amatorsko startuje w rozmaitych zawodach od 2001 roku.

Krystian Walczak, dziennikarz RedBull.pl. W Ślesinie zadebiutował w zawodach triathlonowych. Biega amatorsko od 2013 roku. Wcześniej jego kontakt ze sportem był okazjonalny – rywalizował na poziomie akademickim w ergometrze wioślarskim, narciarstwie i żeglarstwie.

 

ZYCIoWKI


Co?

Oto treść zakładu w pełnej wersji:

akt malm

 

Jak?
Od dziś, co dwa tygodnie w środę, będziemy informować o przebiegu przygotowań. Zrelacjonujemy również same zawody. Wszystko w formacie wideo. W ten sposób powstanie 20 krótkich odcinków pokazujących całą drogę - od podpisania zakładu w październiku 2016 do mety 4 czerwca 2017 w Ślesinie.

 

 

Dlaczego?
Żeby motowować siebie i innych do uprawiania sportu, który ma zbawienny wpływ na nasze życie i zdrowie. Emocje, chwile załamania, pasja, ciężki trening, zwycięstwa i porażki dotyczą nie tylko zawodników sięgających po olimpijskie laury.

W planach jest również akcja charytatywna.